تبلیغات
منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

نظرسنجی
آدرس های دیگر
صفحات وبلاگ

لینك به ما / لوگوی دوستان
لینك به ما


لوگوی دوستان

آمار وبلاگ
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

سه شنبه 31 اردیبهشت 1387
Rar Movie Player Version 8.09

اگر شما هم اهل دانلود فیلم باشید حتما یکی از مشکلاتی که دارید این است که قبل از اتمام فیلم نمیدانید که کیفیت فیلم یا زبان آن چگونه است

اگر شما از روی سرورهای FTP دانلود کنید و فایل به شکل avi باشد. مشکلی نیست به کمک برنامه VLC player می توانید فیلم را پخش کنید و از کیفیت و نحوه زبان و یا دوبله آن مطلع شوید.
اما اگر شما فیلمی را که بصورت قسمت قسمت است و با ساختار rar می باشد را دانلود کنید تا اینکه تمام فیلم و همه قسمتهای آن دانلود نشود شما نمیتوانید فیلم را از حالت فشرده خارج کنید و آن را مشاهده کنید.

این مشکل بخصوص برای کاربرانی که از رپیدشر فیلم دانلود میکنند بسیار پیش می آید. بسیاری از عاشقان فیلم هستند که بعد از ساعتها دانلود با یک فیلم دوبله روسی برخورد میکنند.

اما راه حل ساده است

برنامه RAR Movie Player مشکل شما را حل کرده است. به کمک این نرم افزار قبل از اتمام تمام پارتهای یک فیلم با دانلود همان پارت اول و مشاهده آن توسط این نرم افزار مطمئن شوید که :

1- فیلم درست است ( hoax نیست)

2- کیفیت آن مورد قبول است

3- زبان آن مورد دلخواه شماست

download

size 5.6 mb

SEE MOVIE WITHOUT EXTRACTING
Do you have to download the all splited archive of Video files and join it to play. Now dont worry about it because this player can play even one part downloaded unrar files…. in that case you have to click on Streaming from unrar and then provide password there if no password just enter (PASS).

Simply click on File, Open RAR or Streaming From Unrar and browse to the required file. A Password box appears, either enter the password or (if no password) Delete or Backspace and hit Enter and a viewer will appear with the movie playing. This works on approx 90% of RAR’s containing video files.

A super little program that will allow you to open and view the #1 RAR movie file to see if the quality is okay and decide if you want to continue downloading the full series of files!


نوشته شده توسط آریو ساعت 04:05 ق.ظ موضوع مطلب :‌ دانلود جدیدترین نرم افزار های روز دنیا ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()

  

This Template Designed By Theme.MihanBlog.Com And Davood Jafari